Liverpool pokonany! Piękny gol Vardy'ego [VIDEO]

We wtorkowym meczu 24. kolejki angielskiej Premier League Leicester City Marcina Wasilewskiego pokonało 2:0 Liverpool.

Kibice zgromadzeni na King Power Stadium obejrzeli dublet Jamiego Vardy'ego, który pokonywał Simona Magnoleta odpowiednio w 60. i 72. minucie spotkania. Pierwsza bramka była wyjątkowej urody.

"Wasyl" obejrzał mecz z perspektywy ławki rezerwowych. W tym sezonie Polak jest głownie rezerwowym w zespole Lisów. Jeśli już grywa, to raczej w meczach pucharowych.

Tottenham pokonał na wyjeździe Norwich City 3:0. Zwycięstwo zapewniły Kogutom dwie bramki Harry'ego Kane'a, o którego rozpytuje się m.in. Chelsea FC, a także Dele Alliego, który już w 2. minucie otworzył wynik. Dla londyńczyków to już trzecie zwycięstwo z rzędu.

Na Emirates Stadium Arsenal niespodziewanie zremisował z Southampton 0:0. Bohaterem spotkania został golkiper przyjezdnych, Fraser Forster, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami.

Manchester City po golu Sergio Aguero pokonał Sunderland 1:0. Dla szkoleniowca The Citizens, Manuela Pellegriniego to spotkanie było setnym meczem w Premier League.