Leicester powiększył przewagę nad rywalami! Gol Mahreza na wagę 3 punktów [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 05/03/16 20:35, Komentarzy: 9

0
9

Watford FC uległ u siebie Leicester City 0:1 (0:0) w ostatnim sobotnim spotkaniu 29. kolejki angielskiej Premier League.

Na Vicarage Road zwycięskiego gola dla gości zdobył jedenaście minut po przerwie kapitalnym uderzeniem z narożnika pola karnego w samo okienko Algierczyk Riyiad Mahrez.

Dzięki siedemnastej wygranej w sezonie "Lisy" umocniły się na pozycji lidera tabeli - pięć punktów przewagi nad drugim Tottenhamem. "Szerszenie" natomiast doznały dwunastej porażki w bieżących rozgrywkach i są na dwunastej pozycji w klasyfikacji.