Niesamowite Leicester wygrało z Chelsea! Cudowny gol Mahreza [video]

Ostatnia aktualizacja: 14/12/15 23:01, Komentarzy: 7

10
7

Piłkarze Leicester City wygrali przed własną publicznością z Chelsea Londyn 2:1 (1:0) w meczu 16. kolejki Premier League.

Kibice zgromadzeni na King Power Stadium na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 34. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Jamie Vardy, a asystował mu Riyad Mahrez. Algierczyk podwyższył prowadzenie gospodarzy w drugiej części gry. 24-latek przyjął piłkę w polu karnym gości, następnie ograł Cesara Azpilicuetę i pokonał Thibaut Courtois precyzyjnym strzałem po długim rogu.

W 77. minucie kontaktowego gola strzelił Loic Remy, który wykorzystał dośrodkowanie Pedro i głową wbił piłkę do siatki.

Leicester zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli Premier League. Podopieczni Claudio Ranieriego mają na swoim koncie 35 punktów, z kolei piłkarze Chelsea zdobyli do tej pory zaledwie 15 "oczek" i znajdują się na szesnastej pozycji.

****

Leicester City - Chelsea Londyn 2:1 (1:0)
15.12.2015 / 00:47:42
Ja nie wiem skąd oni się wzięli ale to co odpierdalają w głowie sie nie mieści ;p
Omega31
Ilość komentarzy: 868
Oceny: +4494
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
14.12.2015 / 23:22:29
szkoda kolejnego straconego meczu, hazard off w 1szej polowie, potem gol błąd terrego, stones potrzebny jest z evertonu, w koncu i tak go kupia(o ile bedzie chcial w dalszym ciagu isc do chelsea). Trener nie zagra za zawodników, zmiana trenera napewno by moze zmienila mentalnosc, moze wnioslby cos innego, swiezego , kto wie. Poczekajmy moze nastapi jakis renesans chelsea po nowym roku, a w perspektywie mecz z united, chyba 30 grudnia. Jako kibic chelsea wierze w nich, mimo tego co sie dzieje w tym sezonie. Oni walcza tak jakby sami ze sobą, bo nie w pilke raczej grac potrafia.
Michcik
Zarejestrowany od: 662 dni
Ilość komentarzy: 281
Oceny: +893
Juventus Turyn Legia Warszawa FC Barcelona
15.12.2015 / 01:42:01
Wiadomo, trener nie gra, ale zobacz co zmiana trenera zrobiła w Lechu, a Skorża też im majstra ugrał.
14.12.2015 / 23:15:56
Mahrez mistrz, robił co chciał. Gra Chelsea w pierwszej połowie to tragedia, jak Twarowski powiedział że Chelsea gra dobrze to myślałem że spadnę z krzesła, bo grali totalny piach. Nie wiem jak można we współczesnej piłce nie wykorzystywać w ataku bocznych obrońców, żaden inny topowy klub tak dzisiaj nie gra. W drugiej połowie zagrali ofensywniej z 3 obrońcami, Azpilicueata i Ivanovic zaczęli się częściej angażować w ataku i było całkiem blisko żeby ten jeden punkt zdobyć. Do tego meczu byłem za tym aby Mourinho trzymać, ale teraz skłaniam się ku temu żeby jak najszybciej dzwonić do Ancelottiego póki jeszcze nie ma roboty...
Omega31
14.12.2015 / 23:29:17
zobaczymy ile jeszcze roman wytrzyma tych porazek, villas boas siedzial w chelsea jeszcze do 1/8 lm w 2012r. po przegranej z napoli sie pozegnal(poprawcie mnie jesli sie myle), moze mourinho tez dostanie jeszcze ten czas