betclic

Lekarz reprezentacji: Krychowiak zagra z Niemcami

Ostatnia aktualizacja: 12/08/15 18:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert, Shutterstock

Na oficjalnej stronie Sevilli mogliśmy przeczytać dzisiaj, że Grzegorz Krychowiak ma pęknięte żebro. Jego występ z Niemcami stał pod znakiem zapytania. Lekarz kadry jednak uspakaja.

- Krychowiak grał z pękniętym żebrem. Przez najbliższe dni będzie ćwiczył indywidualnie - tak brzmiał komunikat na stronie klubu z Andaluzji. Kontuzja z końcówki drugiej połowy meczu o Superpuchar Europy mogła wzbudzać niepokój i obawy przed wrześniowym meczem z Niemcami.

Tymczasem Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji, powiedział w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego", że przerwa Krychowiaka potrwa dwa tygodnie - Balibyśmy się, gdyby żebra były złamane. Wtedy zagrożenie, że Grzegorz nie zagra z Niemcami byłoby bardzo duże. Jeśli to pęknięcie, powrót do pełnego treningu trwa około dwa tygodnie. W tym czasie piłkarz może robić wszystko, na co pozwala mu ból to jest jazda na rowerze, pływanie na basenie lub inne ćwiczenia kończyn dolnych. Kontuzja jest bardzo bolesna, bo nawet głębszy oddech sprawia problemy, ale nie jest poważna. Grzegorz potrzebuje trochę czasu, żeby wrócić do ćwiczeń z pełnym obciążeniem. Żebra muszą się same zrosnąć. 
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!