betclic

Lekarz skoczków: Niepokoi mnie kolano Stocha

Ostatnia aktualizacja: 14/01/17 14:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Kamil Stoch wciąż ma problemy z kolanem. - Coraz bardziej nas to niepokoi - mówi Aleksander Winiarski, lekarz reprezentacji Polski.

Stoch uskarża się na problemy z kolanem od grudniowego konkursu w Lillehammer. Dolegliwości powróciły podczas Turnieju Czterech Skoczni i podczas treningów przed dzisiejszymi zawodami w Wiśle.

Choć zawodnik i sztab medyczny kadry przekonywali, że uraz nie jest poważny, to lekarz reprezentacji coraz bardziej niepokoi się nawracającymi kłopotami polskiego skoczka.

- Coraz bardziej nas to niepokoi. Gdyby to był jeden incydent, góra dwa, to uznalibyśmy, że na pewno nie dzieje się nic poważnego, zwłaszcza że Kamil dalej świetnie skacze. Ale ten problem powtarza się zbyt często, stąd nasze obawy. Dlatego zrobimy rezonans magnetyczny - mówi dr Winiarski.

Lekarz reprezentacji podkreśla, że kolano Stocha nie jest opuchnięte, a głównym problemem jest ból. Mimo tego dyskomfortu zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni ma wziąć udział w dzisiejszym konkursie w Wiśle. Początek pierwszej serii o 16.
Źródło: sport.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!