betclic

Lennon: Od początku czułem się potrzebny

Ostatnia aktualizacja: 05/09/15 18:13, Komentarzy: 0

1
0
Fot. James Boyes, wikipedia

Doświadczony angielski skrzydłowy Evertonu, Aaron Lennon przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż zdecydował się on na powrót do ekipy z niebieskiej części Merseyside ze względu na rodzinną atmosferę jaka panuje w tym klubie.

28-latek swoją karierę w drużynie z Goodison Park rozpoczął w lutym bieżącego roku. Początkowo w zespole prowadzonym przez Roberto Martineza grał na zasadzie wypożyczenia. W tym czasie Anglik rozegrał czternaście meczów, w których strzelił dwie bramki oraz zanotował jedną asystę. 

Jak ujawnił wychowanek Leeds United nie rozważał on innych ofert, bowiem był w stu procentach zdecydowany na powrót do Liverpoolu. Everton za usługi doświadczonego piłkarza zapłacił około 4,5 miliona funtów, a z samym zawodnikiem związał się trzyletnią umową.

- To niesamowite uczucie. Wiele osób wiedziało, że bardzo chciałem znów bronić barw Evertonu. Od pierwszej chwili w tym klubie czułem się jak w domu. Przez całe lato tylko czekałem i czekałem na finalizację transferu – powiedział Aaron Lennon, cytowany przez "Liverpool Echo".

- Przez cały okres wypożyczenia byłem mile widziany przez wszystkich. Menadżer, koledzy z drużyny, personel, czy też fani wspierali mnie na każdym kroku. Oni wszyscy traktowali mnie od samego początku z szacunkiem. To zadecydowało, że chciałem tutaj wrócić – kontynuował.

- Uczucia, które wówczas mi towarzyszyły są nie do opisania. Od początku czułem, że znalazłem swoje miejsce. Jestem szczęśliwy, że przeniosłem się tutaj na stałe – dodał urodzony w Chapeltown gracz, który ma za sobą ponad 20 meczów w seniorskiej kadrze Synów Albionu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!