betclic

Lesnodorski: Nie będzie transferów za milion euro

Ostatnia aktualizacja: 28/03/16 14:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Prezes Legii Warszawa, Bogusław Leśnodorski, w podcaście „HattrickPL” zdradził strategię transferową swojego zespołu na najbliższe miesiące. Wypowiedzi cytuje serwis legia.net.

Leśnodorski uważa, że nadchodzące okienko transferowe będzie specyficzne: 

- Będą w nim panowały inne zasady ze względu na Euro. Tych, którzy mają tam szansę zagrać, nierozsądnie byłoby sprzedawać przed turniejem. Z kolei nie będzie nas stać na ryzyko posiadania kadry 30 osobowej i czekanie, że może w lipcu kogoś sprzedamy. Trudna sytuacja, ale pracujemy nad tym. Chcemy najpierw jednak zdobyć mistrzostwo Polski. Potem postaramy się awansować do Ligi Mistrzów, choć już teraz mogę powiedzieć, że transferów za milion czy dwa miliony euro nie będzie. Mogą być spektakularne, ale nie za takie kwoty - opowiada.

Zapytany o kilku konkretnych zawodników dodał jeszcze:

- Rybusa byśmy chcieli, ale z każdym jego dobrym występem w kadrze szanse maleją. Jesteśmy realistami, będzie ciężko. Dąbrowski ciekawy chłopak, ale nie rozmawialiśmy ani z nim, ani z Cracovią. Błaszczykowski? Nie no, bez przesady. Artur Jędrzejczyk – 45 procent szans na dziś. Mamy jakiś pomysł dla Krasndoraru na lato, zobaczymy co z tego wyjdzie - zakończył temat zakupów.
Źródło: legia.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela