Kibice wybrali Lewandowskiego Graczem Kolejki w Bundeslidze! Zgarnął ponad połowę głosów

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Świetny występ przeciwko Schalke zaowocowało wyróżnieniem dla Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik został wybrany najlepszym piłkarzem minionej kolejki Bundesligi.

Wyboru dokonali internauci na oficjalnej stronie rozgrywek. Polski snajper zdobył w spotkaniu z Schalke gola - w 81 minucie pewnie pokonał bramkarza rywali w sytuacji sam na sam, trafienie możecie obejrzeć TUTAJ. Dorzucił do tego asystę, w efekcie miał udział przy obu bramkach zdobytych przez mistrzów Niemiec w wygranym 2:0 starciu. Lewandowski ma tym samym już cztery gole w zaledwie dwóch kolejkach.

W głosowaniu kibiców uzyskał wyraźną przewagę, zdobywając aż 54% wszystkich głosów. Wyprzedził Joela Pohjanpalo (36% głosów), kolejni zawodnicy dostali po kilka procent wskazań.