betclic

Lewandowski: Najważniejsze jest to, co się stanie we Francji

Ostatnia aktualizacja: 07/06/16 07:45, Komentarzy: 3

0
3
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Reprezentacja Polski tylko zremisowała wczoraj z Litwą 0:0. Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Robert Lewandowski, który po meczy stwierdził, że i tak najważniejsze dla zespołu będzie to, co się wydarzy podczas Euro 2016. 

- Mieliśmy kilka sytuacji, po których powinna paść bramka, w jednej z nich decyzja sędziego też powinna być inna. Szkoda, że w pewnych momentach nie zareagowaliśmy na ostrą grę przeciwnika, którą rywale stosowali mimo towarzyskiego charakteru spotkania. Wiadomo, że dla nas najważniejsze jest to, co się stanie we Francji, ale czasami trzeba pokazać, że nie dajemy sobie w kaszę dmuchać - mówił polski napastnik cytowany przez serwis laczynaspilka.pl.

- Te dwa test-mecze nie były w naszym wykonaniu jakieś wyśmienite, wiele jest do poprawy. Ale z drugiej strony wraz ze startem Euro styl gry w tych spotkaniach przestanie mieć znaczenie. Wtedy będziemy musieli pokazać, na co nas stać. Pamiętam, jak cztery lata temu przed Euro w Polsce i na Ukrainie wygrywaliśmy, a gdy wszystko się zaczęło, było gorzej. Liczymy, że teraz – po porażce i remisie – przyjdzie czas na zwycięstwo - powiedział Robert Lewandowski.

- Choć staraliśmy się dać z siebie wszystko, mecze z Holandią i Litwą, pod względem jakości gry, nie były najlepsze w naszym wykonaniu. Z pierwszym gwizdkiem na Euro to wszystko przestanie jednak mieć znaczenie. Wtedy trzeba będzie pokazać, kto jest lepszy i kto lepiej przygotował się do tego turnieju - zaznaczył Polak.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1225 dni
Ilość komentarzy: 705
Oceny: +3795
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
07.06.2016 / 15:14:08
spokojnie w rewanżu wystarczy nam bramkowy remis, dziwne że szpaku o tym nie wspominał
Junior
GniewkosynRybaka
Zarejestrowany od: 329 dni
Ilość komentarzy: 43
Oceny: -16
Kibicuje:
Liverpool FC
07.06.2016 / 09:50:05
To jak z próbna maturą.Napisałem bez problemów(w 1987,czyli nie jakieś testy a maturalna praca).Ale na maturze właściwej nie trafiłem z tematem.Celowałem w "staropolską"No i zdałem chyba tylko dlatego,że pani od polskiego znała moje możliwości i...pomogła!
Analogia z Euro oczywista
Solidny ligowiec
jajajakberety
Zarejestrowany od: 402 dni
Ilość komentarzy: 1008
Oceny: +9334
Kibicuje:
Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
07.06.2016 / 09:25:03
Niby tak wiele osób w Polsce zna się na piłce, ale jak zbliżają się turnieje, ekstaza przysłania racjonalność. To są tylko mecze towarzystkie, kompletnie nie ma co wyciągać wniosków i czekać spokojnie na Euro