betclic

"Lewandowski nie śnił się nam po nocach"

Ostatnia aktualizacja: 27/10/15 16:02, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Ververidis Vasilis/Shutterstock

Dzisiaj wieczorem dojdzie do spotkania pomiędzy Bayernem Monachium a Vfl Wolfsburg w Pucharze Niemiec. Klaus Allofs, dyrektor sportowy "Wilków", stwierdził, że wolałby spotkać się z Bawarczykami dopiero w finale.

- Wolałbym nie grać z Bayernem aż do finału. To wstyd dla rozgrywek, że mistrz Niemiec i zdobywca pucharu muszą walczyć ze sobą już w drugiej rundzie - przyznał.

Zapytany o Roberta Lewandowskiego i jego pięć goli, które wbił Wolfsburgowi, Allofs odpowiedział - Wciąż o tym myślimy, lecz nie w negatywny sposób. Lewandowski nie śnił się nam po nocach. Musimy wyciągnąć z tego wnioski. Ciągle jest w formie strzeleckiej i to jest coś, z czym musimy się zmierzyć. Jeśli Lewandowski wystąpi, to nasi obrońcy będą się ustawiać lepiej, by sobie z nim poradzić - ocenił dyrektor sportowy.

- Czy będzie grał Robben, czy Lewandowski, to dla nas bez różnicy. To wyjątkowa drużyna, która losy spotkania może rozstrzygnąć na swoją korzyść w każdej chwili. Miejmy nadzieję, że będziemy w stanie odpowiedzieć w prawidłowy sposób - powiedział cytowany przez stronę dfb.de.
Źródło: dfb.de
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 885 dni
Ilość komentarzy: 4878
Oceny: +48125
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
27.10.2015 / 16:49:34
Teraz się przyśni :)
Junior
biolife
Zarejestrowany od: 647 dni
Ilość komentarzy: 98
Oceny: +1125
Kibicuje:
Bayern Monachium Górnik Łęczna Jagiellonia Białystok Polska Real Madryt
27.10.2015 / 18:28:49
Miejmy nadzieje, że po tym meczu będzie ich nawiedzał w koszmarach ;)