Lewandowski wreszcie się przełamał! Polak strzelił gola, a Bayern pokonał PSV 4:1 [VIDEO]

lev radin/Shutterstock
Bayern Monachium aż 4:1 pokonał PSV Eindhoven na Allianz Arena w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów.

Strzelanie w Monachium w trzynastej minucie rozpoczął w dosyć nietypowy sposób Thomas Mueller. Arjen Robben szybko wykonał rzut rożny, piłka trafiła pod nogi niemieckiego napastnika, który nieoczekiwanie znalazł się sam na sam z golkiperem holenderskiego zespołu i otworzył wynik spotkania.

Osiem minut później mieliśmy 2:0 dla Bawarczyków. Autorem bramki był Joshua Kimmich. W pole karne dośrodkował David Alaba, a piłkę w siatce po uderzeniu głową umieścił młody Niemiec.

Na odpowiedź PSV czekaliśmy dziesięć minut. Goście wyprowadzili błyskawiczną kontrę, a Manuela Neuera precyzyjnym i ładnym strzałem pokonał Luciano Narshingh.

W drugiej połowie mistrzowie Niemiec ponownie odskoczyli rywalom. Gola na 3:1 strzelił Robert Lewandowski, przełamując tym samym swoją niemoc strzelecką w barwach Bayernu. Znakomitą akcję indywidualną przeprowadził Arjen Robben, który minął obrońcę i oddał strzał. Golkiper odbił piłkę, dopadł do niej Polak i wpakował do bramki.

Jeszcze przed końcem spotkania gospodarze podwyższyli na 4:1 za sprawą Arjena Robbena. Po dośrodkowaniu Thiago Alcantary Holender strzałem głową pokonał bramkarza rywali.

Bayern Monachium pokonał PSV Eindhoven 4:1 na własnym stadionie. Niemcy mają w tej chwili na koncie sześć punktów i zajmują drugie miejsce w grupie D. Z kompletem punktów prowadzi Atletico Madryt, które pokonało FK Rostów 1:0.