Lewandowski znowu katem Vfl Wolfsburg! Dwa gole polskiego napastnika [VIDEO]

lev radin/Shutterstock
Bayern Monachium wysoko pokonał u siebie Vfl Wolfsburg 5:0 w czternastej kolejce Bundesligi. Robert Lewandowski zdobył dwie bramki.

W osiemnastej minucie wyniki spotkania otworzył Arjen Robben. Holender popisał się precyzyjnym i efektownym strzałem z narożnika pola karnego. Golkiper rywali nie miał szans na skuteczną interwencję.

Cztery minuty później mieliśmy już 2:0 dla gospodarzy. Tym razem na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski. Arturo Vidal uderzał tuż zza pola karnego, piłka odbiła się od jednego z zawodników "Wilków" i spadła prosto pod nogi naszego zawodnika, który nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem jej w bramce.

Na początku drugiej odsłony Lewandowski zdobył drugą bramkę. Thomas Mueller oddał strzał zza pola karnego, Polak dotknął piłki, zmieniając jej tor lotu, a ta wpadła do siatki.

W 76 minucie pierwszego ligowego gola w tym sezonie po podaniu Arjena Robbena strzelił Thomas Mueller. Dziesięć minut później wynik spotkania ustalił Douglas Costa.

Bayern Monachium wygrał na Allianz Arena z Vfl Wolfsburg aż 5:0. Mistrzowie Niemiec dzięki zwycięstwu wróci na fotel lidera, ponieważ RB Lipsk przegrał z Ingolstadt 0:1.

Warto wspomnieć, że do 83 minuty na boisku przebywał Jakub Błaszczykowski.