Ostatnia aktualizacja: 28/11/16 15:22, Komentarzy: 21

16
21

Robert Lewandowski nie dokończył dzisiejszego treningu Bayernu.

Kapitan reprezentacji Polski zszedł przedwcześnie z murawy przez problemy z prawą nogą. Niemiecki dziennik "Bild" podał, że dziś, tuż przed południem, napastnik przez parę chwil siedział na murawie, trzymając się za prawą nogę. Nie dokończył zajęć i udał się od razu do szatni. W tym czasie opiekun mistrzów Niemiec, Carlo Ancelotti, rozmawiał z trenerem przygotowania fizycznego. Całą sytuację można obejrzeć na poniższym filmiku (od 44:00).

Polak doznał urazu bez kontaktu z rywalem. Od razu pojawiły się sugestie, że to wynik zbytniej eksploatacji piłkarza. Lewandowski nie ma w Bayernie konkurencji na pozycji środkowego napastnika, w tym sezonie na 12 kolejek Bundesligi wystąpił od początku w 11 meczach, w jednym wszedł z ławki - i tylko w nim nie grał w pełnym wymiarze. Komplet 90-minutowych występów zaliczył w fazie grupowej Ligi Mistrzów. "Lewy" nie odpoczywa również przy okazji zgrupowań kadry, której jest kluczową postacią.

Na szczęście kilka godzin po treningu jeden z agentów piłkarza poinformował na Twitterze, że uraz jego klienta okazał się niegroźny:

Źródło: Twitter/Bild

Ancelotti powinien pozwalać Lewandowskiemu odpoczywać w niektórych meczach?

/ -13
Lewandowski sie konczy,apogeum juz ma za soba,teraz juz bedzie tylko zjazd w dol.I gdzie mu do zlotej pilki.
28.11.2016 / 23:47:08
Tak to trenuja w szkolach na wuefie.Im wiecej pieniedzy tym wiecej lenistwa.
28.11.2016 / 23:20:13
Oglądając obszerne fragmenty tego treningu mam wrażenie, że piłkarze specjalnie się na nim nie przemęczają. Mogę się mylić, ale to ma jakiś związek z ostatnią gorszą formą drużyny.
Oceny: +2697
CA River Plate RSC Anderlecht Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Schalke 04 Juventus Turyn Ajax Amsterdam Benfica Lizbona
28.11.2016 / 19:13:15
/ -11
To nie są delikatnie mówiąc najlepsze dni Lewego w Bayernie. Pewnie zimą ściągną do Monachium jakiegoś topowego napastnika.
/ -10
a co to qwa... Lewy to jaka swieta krowa zeby jeden z jego "agentow" (to ile ona tam ma tych darmozjadow nierobow przyssanuch do portwela?) twitowal ze ma sie dobrze? Ania mogla napisac na swoim blogu ze z Robercikiem wszystko ok.
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1015 dni
Ilość komentarzy: 4393
Oceny: +27170
Wisła Kraków Polska Real Madryt
28.11.2016 / 17:28:16
Sorry ale Carlo w drugim sezonie w RM skończył fizycznie Modricia gdy ten wrócił po kontuzji i jeszcze z przerwy reprezentacyjnej. Wrócił po kontuzji i doznał kolejnego urazu.
Radbug
Zarejestrowany od: 657 dni
Ilość komentarzy: 291
Oceny: +2828
Liverpool FC Polonia Warszawa Levante Lechia Gdańsk Motor Lublin
28.11.2016 / 16:31:44
Dziwi mnie wynik ankiety. Takie drobne urazy to praktycznie codzienność na treningach, a profesjonaliści nie rzadko muszą rozgrywać mecze z mniejszym lub większym bólem, a ich zadaniem jest go przezwyciężyć. Dopiero gdy ten robi się za silny to schodzą. Ściąganie Lewego wcześniej z boiska to robienie mu krzywdy, bo zmniejszy to jego szanse na króla strzelców. Najlepsi zawodnicy grają pełne 90 minut w każdym ligowym meczu a odpoczywają w pucharach. Lewy jest jednym z najlepszych piłkarzy w Europie. Pokazał to też Krychowiak w zeszłym sezonie gdy grał w każdym meczy po 90 minut. Teraz nie gra tak często i widać, ze przez to traci formę.
regus
Zarejestrowany od: 466 dni
Ilość komentarzy: 239
Oceny: +2498
Liverpool FC Bayern Monachium Podbeskidzie Polska
28.11.2016 / 17:11:31
A wg mnie nie ma tu nic dziwnego, kto ogląda mecze na bieżąco to widzi jak Lewy człapie po boisku, szybkość nie ta, brak przyśpieszenia, coraz mniej ma okazji strzeleckich próbuje walczyć ale nic nie wychodzi. To wszystko wyniki przemęczenia spójrz na jego wyraz twarzy podczas ostatnich meczów. Gość zapieprzał w reprze na 3 pozycjach, robił za pomocnika, napastnika i skrzydłowego zostawił wszystko na boisku, potrzebny mu mecz przerwy i to koniecznie.
Tomex3001
Zarejestrowany od: 10 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +184
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC PSG Bayern Monachium AS Roma Juventus Turyn Napoli Wisła Kraków Polska