"Lewy" bohaterem Bayernu! Wszedł z ławki i uchronił zespół od porażki [VIDEO]

Shutterstock
Bayern Monachium zremisował w Berlinie z Herthą 1:1 w meczu 21 kolejki Bundesligi.

Gospodarze prowadzili od 21. minuty po strzale Vedada Ibisevicia, który przy rzucie wolnym uprzedził Matsa Hummelsa, pakując piłkę do siatki przy krótkim słupku. Był to jedyny gol w regulaminowym czasie gry.

W 61. minucie na murawie w ekipie z Bawarii pojawił się Robert Lewandowski, który niedługo potem został ukarany żółtą kartką.

Zanosiło się, że mistrzowie Niemiec wrócą do domu bez choćby punktu - tak się jednak nie stało, głównie za sprawą reprezentanta Polski.

W szóstej minucie doliczonego czasu gry remis mistrzom Niemiec uratował właśnie Lewandowski, popisując się skuteczną dobitką.

Podopieczni Carlo Ancelottiego mają osiem punktów przewagi nad RB Lipsk, który w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Borussią Moenchengladbach. Natomiast ekipa ze stolicy plasuje się na szóstej lokacie z 34 punktami.