betclic

"Liczę na długą karierę w Manchesterze United"

Ostatnia aktualizacja: 11/02/16 10:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. rongkavit / Shutterstock.com

Guillermo Varela z Manchesteru United przyznał, że w pełni zaadaptował się do angielskiego futbolu i liczy na długą karierę na Old Trafford.

22-latek dołączył do drużyny "Czerwonych Diabłów" w 2013 roku, dokąd przeniósł się z urugwajskiego CA Penarol. Do tej pory rozegrał dwa spotkania w Premier League, zaliczył również jeden występ w Lidze Mistrzów i FA Cup.

- Mogę powiedzieć, że w stu procentach zaadaptowałem się do angielskiego futbolu. Jestem przyzwyczajony do wysokiego tempa i fizycznej gry. Myślę, że nauczyłem się już wszystkiego i bardzo się rozwinąłem - przyznał Varela cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- Mecz przeciwko Wolfsburgowi dał mi coś w rodzaju wewnętrznego spokoju, dzięki niemu wiem, że mogę rywalizować na poziomie Ligi Mistrzów. Kiedy wystąpisz kilka razy z pierwszym zespołem, zaczynasz czuć, że możesz walczyć o miejsce w podstawowej jedenastce. Oczywiście wiem jednak, że nadal muszę ciężko pracować
- dodał.

- Przede wszystkim powinienem zdobyć zaufanie trenera. Uwielbiam grać w Manchesterze United, chciałbym zdobywać z klubem trofea i cieszyć się w nim długą karierą. W przyszłości widzę się również w kadrze narodowej Urugwaju - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela