betclic

Lider Atletico: zostaję!

Ostatnia aktualizacja: 03/08/15 16:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

Antoine Griezmann, grający na co dzień w Atletico Madryt, udzielił wywiadu, w którym skomentował plotki dotyczące jego odejścia z kastylijskiego klubu oraz postawę nowych zawodników występujących w reprezentacji Francji.

- Nikt nie wspominał o czyimś zainteresowaniu moją osobą. Skupiam się wyłącznie na tym, aby pomóc zespołowi. Myślę jedynie o Atletico. Niedawno przybyłem do drużyny i to tutaj chcę się stać lepszym piłkarzem - powiedział Griezmann cytowany przez dziennik "AS".

- Obecnie do reprezentacji przedostało się pokolenie młodych zawodników. Są dobrzy, mam nadzieję, że ich forma będzie stale rosnąć. Myślę, że osoby zaangażowanie w pracę z kadrą wykonały świetną robotę - zaznaczył.

W swojej wypowiedzi Francuz odniósł się również celów, jakie chciałby osiągnąć w nowym sezonie.

- Za każdym razem pragnę strzelać więcej goli i mieć więcej asyst. Poza tym chciałbym, aby Atletico miało świetny rok. Mam zamiar nadal wspierać drużynę i dać z siebie wszystko na boisku - podkreślił Francuz.

- W zespole wszyscy dobrze się rozumiemy. Najwięcej kontaktu mam jednak z Godinem i od niedawna z Vietto, ponieważ pomagam mu w przystosowaniu się do nowych warunków. W reprezentacji najlepiej dogaduję się z Pogbą i Benzemą – dodał.

Griezmann przeszedł do Atletico Madryt w lipcu 2014 roku. Na Vicente Calderon pozostanie do końca czerwca 2020 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela