betclic

Liderzy Lecha bliscy przedłużenia umów

Ostatnia aktualizacja: 28/12/15 20:48, Komentarzy: 0

5
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Sześciu piłkarzom poznańskiego Lecha w czerwcu przyszłego roku kończą się kontrakty z klubem. Część z nich prowadzi już negocjacje w sprawie ich przedłużenia - informuje oficjalna strona Kolejorza.

Blisko porozumienia z mistrzem Polski są Szymon Pawłowski i Jasmin Burić. Rozmowy dotyczące przedłużenia ich umów są już na zaawansowanym etapie.

Po powrocie z urlopu o swojej przyszłości ma zadecydować Marcin Kamiński, który również ma możliwość podpisania kolejnej umowy. Kamyk ma się określić, czy jest zainteresowany pozostaniem w stolicy Wielkopolski. Ofertę dłuższego związania się z Lechem otrzymał także lewy obrońca Kolejorza Barry Douglas, któremu także w czerwcu kończy się kontrakt z klubem.

Nowego kontraktu nie podpisze już prawdopodobnie Krzysztof Kotorowski, ale klub chce się z nim związać w innej roli. Ten prawdopodobnie po sezonie zakończy karierę, co nie miałoby jednak oznaczać odejścia z Klubu. Władze Kolejorza chcą, aby Kotor podjął pracę w Akademii Lecha i tam szkolił przyszłych golkiperów.

Wciąż decyzji o swojej przyszłości nie podjął też Maciej Gostomski. 27-letni bramkarz otrzymał od Kolejorza ofertę przedłużenia kontraktu, a ostateczną decyzję ma podjąć do 31 grudnia. Wtedy bowiem wygasa jego umowa z Lechem.

Tylko jeden lechita nie otrzymał jeszcze oferty przedłużenia umowy. Decyzja dotycząca przyszłości Gergo Lovrencsicsa przy Bułgarskiej oraz rozpoczęcie ewentualnych rozmów zostały zaplanowane na wiosnę.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela