Liga Europy: Cracovia przegrała z wicemistrzem Macedonii

Ostatnia aktualizacja: 30/06/16 23:52, Komentarzy: 7

0
7

W pierwszym meczu 1. rundy eliminacji Ligi Europy Cracovia przegrała z Shkendiją Tetovo 0:2. Gole dla wicemistrzów Macedonii strzelali Ibrqaimi i Stenio Junior. Ten pierwszy pokonał Grzegorza Sandomierskiego w 41., a drugi w 68. minucie gry.

Podopieczni Jacka Zielińskiego przybyli do Skopje bez Bartosza Kapustki, który reprezentuje Polskę na Euro 2016 i kontuzjowanego Pawła Jaroszyńskiego. Z nowo pozyskanych przez Pasy zawodników w pierwszej jedenastce znalazł się jedynie Robert Litauszki. Niewiele jednak pomógł krakowianom, podobnie zresztą jak i inni gracze.

Najlepszą okazję na zmianę wyniku tego starcia miał Erik Jendrisek w 11. minucie, ale nie udało mu się pokonać golkipera rywali.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się za tydzień pod Wawelem.