betclic

Wiadomo kto pokaże Ligę Europy

Ostatnia aktualizacja: 26/08/15 11:00, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Jordi C / shutterstock.com

Platforma nc+ pozyskała prawa telewizyjne do rozgrywek Ligi Europy, które będzie transmitowała wspólnie z Eurosportem. Umowa będzie obowiązywać przez trzy najbliższe sezony.

- Transmisje z meczów Ligi Europy będą idealnym uzupełnieniem Ligi Mistrzów, którą kibice mogą od tego sezonu oglądać na wyłączność w kanałach nc+. Rozgrywki Ligi Europy cieszą się dużym zainteresowaniem naszych abonentów i stanowią istotną pozycję w ofercie sportowej nc+. Mam nadzieję, że ważną rolę w kolejnych sezonach tych prestiżowych rozgrywek będą odgrywały polskie zespoły - mówi Julien Verley, prezes platformy nc+.

Mecze Ligi Europy będą transmitowane na antenach CANAL+ i nSport+, dostępnych na platformie nc+, a także u większości operatorów kablowych, oraz w kanałach Eurosport, również dostępnych dla abonentów nc+. Jeżeli polskie kluby zakwalifikują się do fazy grupowej, to ich mecze będą pokazywane również w kanale ogólnodostępnym. W poprzednim sezonie mecze Legii Warszawa w tych rozgrywkach były pokazywane w naziemnej stacji TTV.

Platforma nc+ w tym roku straciła wiele istotnych praw sportowych, w tym licencje na pokazywanie lig francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej.
Źródło: wirtualnemedia.pl
Dodaj komentarz
Junior
matzaj
Zarejestrowany od: 619 dni
Ilość komentarzy: 48
Oceny: +244
Kibicuje:
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Polska FC Barcelona
26.08.2015 / 19:02:18
nc+...cóż za niespodzianka
Junior
IceBeer78
Zarejestrowany od: 621 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +284
Kibicuje:
Athletic Bilbao
26.08.2015 / 13:36:14
Chcą dupę utrzeć szkłem by zrekompensować stracone przez nich Ligi.