Liga Europy: Zagłębie walczy z SonderskyjE o awans

Ostatnia aktualizacja: 04/08/16 18:22, Komentarzy: 7

0
7

Zagłębie Lubin walczy dziś z SonderskyjE w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Europy.

W pierwszym meczu lubinianie ulegli u siebie rywalom 1:2, choć w drugiej połowie stworzyli sobie wiele znakomitych sytuacji - gości ratował jednak fantastycznie dysponowany bramkarz. Dziś, by awansować, podopieczni Piotra Stokowca muszą wygrać różnicą przynajmniej dwóch goli lub jedną bramką, ale wynik musi być wyższy niż 2:1.

A oto składy, jakie wybrali na to spotkanie trenerzy:

SonderskyjE: Skender - Pedersen, Kanstrup, Maak, Dal Hende - Kroon, Guira, Drachmann, Absalonsen - Romer - Bechmann

04.08.2016 / 21:11:14
Niestety 1:1 :( Zagłębie dzięki za walkę, przynajmniej nie było wstydu! Z Partizanem było trochę szczęścia, z SonderskyjE trochę pecha. Walczcie dzielnie w lidze, a za rok spróbujcie znowu powalczyć w Europie :)
Reggiezibi
Zarejestrowany od: 655 dni
Ilość komentarzy: 223
Oceny: +2205
Manchester United AC Milan Legia Warszawa FC Barcelona
04.08.2016 / 20:28:11
jedną juz strzelili teraz pora na drugiego gola a wtedy nawet jak stracą to może być dogrywka choć jak Duńczycy stracą bramkę na 0:2 będą musieli zaatakować a tym samym się odsłonić tak więc Zagłębie może by i strzelili 3 bramkę a wtedy przeciwnik potrzebuje również 3 goli stawiam więc na 1:3 :)
Omega31
Zarejestrowany od: 1535 dni
Ilość komentarzy: 865
Oceny: +4465
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
/ -11
Powiem wam tak polskie piłkarzyki z ekstraklasy gdzie się o własne nogi przewracają - KROWY DOIĆ I GNÓJ WYWALAĆ A NIE MYŚLEĆ O LIDZE MISTRZÓW I LIDZE EUROPY.

JAK SIĘ Z TAKIMI PAŹDZIERZAMI PRZEGRYWA TO O CZYM WY CHCECIE GADAĆ? TYCZY SIĘ TO WSZYSTKICH POLSKICH KLUBKÓW KUBKÓW GRAJĄCYCH W ELIMINACJACH