Liga Mistrzyń: Medyk Konin pożegnał się z rozgrywkami

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 07:44, Komentarzy: 1

0
1

Piłkarki Medyka Konin przegrały na wyjeździe z Brescią Calcio Feminille 2:3 i odpadły z dalszej rywalizacji w Lidze Mistrzyń.

Stawką dwumeczu był awans do najlepszej szesnastki. Pierwszy mecz zakończył się wygraną 4:3 ekipy z Konina, co dawało spore szanse na awans. We Włoszech Polki dwukrotnie obejmowały prowadzenie. Pierwszy raz już w piątej minucie po golu Liliany Kostovej. Włoszki szybko wyrównały. Po przerwie gola dla Medyka zdobyła Aleksandra Sikora. Ponownie nie minął jednak kwadrans, a wynik znów był remisowy.

Gola na wagę zwycięstwa i awansu na siedem minut do końca regulaminowego czasu gry zdobyła Daniela Sabatino.