Liga Młodzieżowa UEFA: Legia była blisko remisu z Realem!

Ostatnia aktualizacja: 18/10/16 18:25, Komentarzy: 7

0
7

W meczu 3. kolejki Młodzieżowej Ligi Mistrzów piłkarze Legii Warszawa przegrali z Realem Madryt 2:3.

Gole dla warszawskiej drużyny zdobyli Sandro Kulenović w 41. minucie oraz Mateusz Bondarenko w 65. minucie. W tym spotkaniu samobójcze trafienie zanotował także Sebastian Szymański, co sprawiło, że zamiast remisu, legioniści minimalnie przegrali z rywalem z Hiszpanii.

Legia zajmuje ostatnie miejsce w grupie A Młodzieżowej Ligi Mistrzów. "Wojskowi" poza porażką z Realem, zanotowali też przegraną z Borussią Dortmund (0:2) oraz remis ze Sportingiem Lizbona (2:2).

Real Madryt - Legia Warszawa 3:2

Bramki: Franchu Feuillassier 4, Dani Gómez 61, Sebastian Szymański 76-samobójcza - Sandro Kulenović 41, Mateusz Bondarenko 65