Liga Światowa: Francuzi z brązowym medalem

Ostatnia aktualizacja: 17/07/16 19:26, Komentarzy: 0

0
0

Reprezentacja Francji siatkarzy łatwo pokonała Włochów w trzech setach w meczu o trzecie miejsce podczas tegorocznych finałów Ligi Światowej.

Pierwszy set był najbardziej zacięty ze wszystkich. Wyrównana walka punkt za punkt toczyła się niemal do samego końca. Włosi prowadzili już 23:22, by stracić trzy punkty z rzędu i przegrać premierową partię 23:25.

Druga odsłona miała podobny przebieg. Znowu mieliśmy wyrównaną walkę i niewielkie różnice punktowe, a o wszystkim rozstrzygnęła końcówka. Włochy prowadziły 18:17, za moment mieliśmy już jednak 19:18 dla Francji, która nie pozwoliła odebrać sobie zwycięstwa i pokonała rywali 25:21.

Trzecia odsłona była natomiast dla Francuzów prawdopodobnie najłatwiejsza. Brązowi medaliści objęli prowadzenie dosyć wcześnie i utrzymywali je aż do samego końca seta, wygrywając 25:20.
Źródło: sportowefakty.wp.pl