Liga światowa: Kolejna porażka Polski. Biało-czerwoni ulegli Francji

MediaPictures.pl/Shutterstock
Reprezentacja Polski siatkarzy poniosła kolejną porażkę w Lidze Światowej. Tym razem lepsi od podopiecznych Stephane'a Antigi okazali się Francuzi, którzy wygrali 3:1.

Biało-czerwoni pojedynek zaczęli od zwycięstwa w pierwszym secie. Przez większą cześć partii utrzymywała się wyrównana walka o każdy punkt, a żadna z drużyn nie potrafiła sobie wypracować zdecydowanej przewagi. W końcówce seta - przy stanie po 21 - to nasi zawodnicy okazali się skuteczniejsi i wygrali 25:21.

Druga odsłona również należała do niezwykle zaciętych. Raz mieliśmy remis, raz prowadzili Polacy, a innym razem Francuzi. I to oni rozstrzygnęli losy tej partii na swoją korzyść, zwyciężając 30:28.

W trzecim secie wyrównana walka toczyła się niemal do samego końca. Dopiero od wyniku 19:19 zaczęła się zarysowywać lekka przewaga "Trójkolorowych", którzy pokonali polskich siatkarzy 25:22.

Czwarta odsłona należała do do najmniej zaciętych. Francja wygrała w niej 25:19, przypieczętowując zwycięstwo w całym meczu.
Źródło: sportowefakty.wp.pl