Liga Światowa: Polacy lepsi od Bułgarów

Ostatnia aktualizacja: 17/06/16 18:45, Komentarzy: 1

0
1

Inauguracja tegorocznej Ligi Światowej pomyślna dla Polaków. Zespół Stephane'a Antigi rozprawił się w czterech setach z kadrą Bułgarii.

Pierwszy set nie wróżył niczego dobrego - biało-czerwoni przegrali go 19-25 i zaniepokoili swoich kibiców. Potem było już tylko lepiej.

W drugiej partii Polacy odwrócili wynik i rozprawili się z rywalami, doprowadzając do remisu. Trzeci set wyglądał w wykonaniu naszych jeszcze lepiej - Bułgarzy przegrali go do 17.

Decydująca partia również padła łupem polskiej drużyny - oddali rywalowi 20 punktów i cieszyli się z pierwszego zwycięstwa w turnieju.