Francja: Czwarta z rzędu porażka Lille OSC

Ostatnia aktualizacja: 25/09/16 17:47, Komentarzy: 1

0
1

Piłkarze AS Saint-Etienne pokonali u siebie Lille OSC 3:1 (0:0) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 7. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Stade Geoffroy-Guichard losy konfrontacji rozstrzygnęły się w drugiej połowie, kiedy przyjezdni grali w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę tuż przed przerwą zobaczył Franck Beria.

Gole dla gospodarzy zdobyli po zmianie stron Słoweniec Robert Berić oraz rezerwowy Arnaud Nordin. Dziesięć minut przed końcem kontaktową bramkę strzelił Argentyńczyk Renato Civelli, ale na więcej miejscowi rywalom już nie pozwolili.

Sukces dziesięciokrotnych mistrzów Francji przypieczętował jeszcze w doliczonym czasie gry Nolan Roux.

"Zieloni" dzięki trzeciej wygranej w sezonie awansowali na siódme miejsce w tabeli. "Les Dogues" natomiast doznali już czwartej z rzędu porażki i nadal zamykają stawkę.