Ligue 1: PSG wciąż niepokonane

Ostatnia aktualizacja: 03/02/16 22:57, Komentarzy: 3

0
3

Piłkarze Paris Saint Germain pokonali u siebie FC Lorient 3:1 (1:1) w ostatnim środowym spotkaniu 24. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Parc des Princes rozpoczęło się zgodnie z oczekiwaniami, bowiem prowadzenie dla gospodarzy już po sześciu minutach gry uzyskał Urugwajczyk Edinson Cavani.

Niespełna kwadrans później wyrównał jednak Portugalczyk Raphael Guerreiro i przyjezdni z Bretanii do przerwy utrzymali nawet korzystny wynik.

Dziesięć minut po zmianie stron swojego dwudziestego gola w sezonie zdobył Szwed Zlatan Ibrahimovic, a kolejne zwycięstwo obrońców tytułu przypieczętował jeszcze Layvin Kurzawa.

Niepokonani wciąż podopieczni Laurenta Blanca umocnili się w ten sposób na czele tabeli, natomiast popularne "Morszczuki" doznały ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostały na dwunastej pozycji w klasyfikacji.