Ligue 1: Tuluza wygrała w Lille

Ostatnia aktualizacja: 21/09/16 08:13, Komentarzy: 1

0
1

Lille OSC przegrał z Toulouse FC 1:2 we wtorkowym meczu 5. kolejki francuskiej Ligue 1.

Goście objęli prowadzenie po strzale Oli Toivonena w 12. minucie. Przed przerwą wyrównał Marko Basa. W drugiej połowie zespół z Tuluzy zdobył zwycięską bramkę, a po raz drugi na listę strzelców wpisał się szwedzki napastnik.

Drużyna ze Stade Pierre-Mauroy zajmuje 18. miejsce w ligowej tabeli z czterema punktami na koncie. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Saint-Etienne.

Natomiast zespół ze Stadium Municipal, z 11 "oczkami", awansował na drugą lokatę. Ich kolejnym rywalem będzie Paris Saint-Germain.