betclic

Lindbaeck zatrzymany przez policję

Ostatnia aktualizacja: 01/06/16 08:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Jak informuje szwedzki "Aftonbladet" po wtorkowym meczy ligi szwedzkiej pomiędzy zespołami Indianerny Kumli a Lejonem Gislaved doszło do zatrzymania Antonio Lindbaecka. Szwed, który w Polsce reprezentuje GKM Grudziądz jest podejrzany o popełnienie przestępstwa.

Więcej szczegółów sprawy pozostaje póki co nieznana. Wiadomo, że po zatrzymaniu Lindbaecka doszło również do przeszukania jego busa.

- Nie wiem co się dzieje. Policja nie chciała niczego komentować i nie chcą nic powiedzieć - denerwował się Daniel Andersson Backstrom, menedżer Indianerny Kumla, barw której broni popularny "Toninho". 

- Jestem tak samo zdezorientowany jak wszyscy inni. Antonio jest dorosły i nie możemy niczego komentować - dodał Mattias Fahlstroem, menedżer Lindbaecka. 

Indywidualny mistrz Szwecji i stały uczestnik cyklu Grand Prix 2016 według "Expressen" w nocy został przewieziony do Falun.

To nie pierwszy konflikt urodzonego w Brazylii żużlowca. Lindbaeck był w przeszłości karany za kilkukrotne prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. 
Źródło: Aftonbladet, asinfo
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!