betclic

Lindelof blisko przejścia do Manchesteru United

Ostatnia aktualizacja: 27/12/16 10:11, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Angielski dziennik Daily Star informuje, iż obrońca Benfiki Lizbona, Victor Lindelof podpisze kontrakt z Manchesterem United jeszcze przed końcem roku. Obie strony doszły już do porozumienia w sprawie transferu.

Szwedzki defensor ma w swoim kontrakcie zapisaną klauzulę odstępnego w wysokości 30 milionów funtów. Będzie ona jednak aktywna dopiero od letniego okna, dlatego też włodarze Czerwonych Diabłów złożyli już za niego ofertę wynoszącą aż 38 milionów.

Póki co lizbończycy nie mogą porozumieć się z Vasteras, pierwszym klubem Lindelofa. Szwedzki zespół domaga się pieniędzy za występy zawodnika Benfice. Portugalczycy jednak nie zamierzają płacić, gdyż zapis dotyczył rzekomo pierwszego kontraktu Lindelofa.

Umowa 22-latka z portugalskim zespołem wygasa wraz z końcem czerwca 2020 roku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
leniwiec
Zarejestrowany od: 298 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +8115
Kibicuje:
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
27.12.2016 / 15:05:49
No, mam nadzieję, że te panienki Blinda i Rojo wyślą na ławkę, Blinda w sumie niech sprzedadzą. Trzeba tu silnych chłopów jak był Vidić i Ferdinand to było dobrze, teraz Jones, Valencia, Lindelof byłbym dobrym składem. Jakby Smalling był w formie, to obrona silna i grająca bez strachu. Tego trzeba.