betclic

Lindgren podpisał kontrakt z Wolverhampton Wolves

Ostatnia aktualizacja: 19/11/15 19:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Fredrik Lindgren podpisał w środę kontrakt z Wolverhampton Wolves - poinformował klub z hrabstwa West Midlands na swojej oficjalnej stronie.

30-letni doświadczony Szwed jest czwartym zawodnikiem zakontraktowanym przez "Wilki" do przyszłorocznych zmagań. Wcześniej stosowne umowy zawarli również Fin Joonas Kylmaekorpi oraz Brytyjczycy Kyle Howarth i Max Clegg.

- Moim zamiarem zawsze był powrót do ścigania dla tego zespołu, więc jestem szczęśliwy, że wreszcie udało to się sfinalizować. Miniony sezon był rozczarowaniem nie tylko dla mnie, ale także dla klubu, ale jestem zdeterminowany, aby kolejny był znacznie lepszy. To jest spore wyzwanie, ale nie mogę się jego doczekać - przyznał Skandynaw po złożeniu stosownych podpisów.

- Rozmawiałem długo z Fredrikiem i on jest świadomy oczekiwań z naszej strony. Wierzę, że zdobędzie dużo punktów w 2016 roku - dodał promotor klubu Chris Van Straaten.

Żużlowcy Wolverhampton Wolves miniony sezon w Elite League zakończyli na siódmym miejscu w tabeli. Słabsi byli jedynie zawodnicy The Lakeside Hammers.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!