betclic

Lindgren: Włożyłem dużo czasu i wysiłku w trening

Ostatnia aktualizacja: 09/03/16 12:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Afanasyev Sergey, wikicommons

Fredrik Lindgren w najbliższym sezonie będzie pełnić rolę pierwszego rezerwowego w cyklu Grand Prix. Swoją szansę na bycie kolejny rok stałym uczestnikiem zmagań o indywidualne mistrzostwo świata stracił jesienią w Rybniku.

Popularny "Fast Freddie" podczas zawodów Grand Prix Challenge zgromadził tylko jeden punkt mniej od Brytyjczyka Chris Harrisa, który oprócz Piotra Pawlickiego i Bartosza Zmarzlika jako trzeci wywalczył cenną przepustkę.

Lindgren indywidualne niepowodzenie zrekompensował sobie w Drużynowym Pucharze Świata, w którym z reprezentacją Szwecji wywalczył niespodziewanie w duńskim Vojens złoty medal. Do nowego sezonu przystępuje więc z nadzieją i optymizmem.

- To będzie miłe wkrótce zmienić otoczenie. Z siłowni na żużlowy tor. W październiku na spokojnie opracowałem już sobie plan działania i postawiłem cele na ten rok - ujawnił Lindgren na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

- Włożyłem dużo czasu i wysiłku w tym okresie poza sezonem, aby być przygotowany, jak tylko mogę najlepiej, zarówno pod względem kondycyjnym, jak i mojego sprzętu. Szczególnie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy trenowałem z większą intensywnością i pod ścisłą dietą - podkreślił lider Lokomotiwu Daugavpils.

- Wierzę, że to wszystko pomoże mi odnieść sukces w 2016 roku. Praca, pomysły i podjęte decyzje powinny poprawić moje umiejętności, więc nie mogę się doczekać, kiedy znów pojawię się na torze
- podsumował Lindgren. 
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!