betclic

Linetty jednak zostanie w Lechu?

Ostatnia aktualizacja: 29/08/15 08:40, Komentarzy: 2

17
2
Fot. mgilert / Shutterstock.com

Impas w rozmowach Lecha z Clubem Brugge w sprawie transferu Karola Linettego. Wiele wskazuje, że piłkarz do zimy zostanie w Poznaniu.

Kilka dni temu Linetty wybrał się na mecz Brugii z Manchesterem United w eliminacjach Ligi Mistrzów. Belgijskie media podawały, że transfer 20-letniego pomocnika jest przesądzony. Polak uzgodnił już warunki kontraktu z Club Brugge, pomyślnie przeszedł badania lekarskie, ale kluby nie doszły do porozumienia.

Wszystko rozbija się o pieniądze. Lech liczy, że dostanie za Linettego około 4 miliony euro. Belgowie chcą zapłacić milion mniej. Czasu na dojśćie do porozumienia jest niewiele, bo okno transferowe zamyka się już w poniedziałek.

W tej sytuacji Linetty zostanie w Poznaniu do zimy. Kolejne okno transferowe będzie ostatnim momentem, gdy Lech będzie mógł na nim zarobić, bo kontrakt piłkarza wygasa w czerwcu przyszłego roku. Niedawno  Piotr Rutkowski, wiceprezes klubu z Poznania, zapewniał, że jeśli latem Linetty nie odejdzie, to podpisze nową umowę z "Kolejorzem". Nie wiadomo jednak, czy te ustalenia pozostają aktualne.

Jeżeli Lech nie sprzeda teraz swojego pomocnika do Club Brugge, to zrezygnuje z transferu Macieja Gajosa z Jagiellonii Białystok.
Źródło: Sport.pl
Dodaj komentarz
Junior
matzaj
Zarejestrowany od: 618 dni
Ilość komentarzy: 48
Oceny: +244
Kibicuje:
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Polska FC Barcelona
29.08.2015 / 22:09:31
no i dobrze, niech jeszcze pogra do następnego okienka, jak się pokaże z dobrej strony w LE to lech ładnie za niego skasuje ;)
Senior
Pravyy
Zarejestrowany od: 788 dni
Ilość komentarzy: 533
Oceny: +3104
Kibicuje:
Lech Poznań Podbeskidzie Polska Eibar Puszcza Niepołomice
29.08.2015 / 13:35:20
Przydałoby się

Tabela