betclic

Linetty: Przeprosiłem trenera Nawałkę

Ostatnia aktualizacja: 09/09/15 22:20, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Karol Linetty w reprezentacji Polski na razie na dobre nie zaistniał. Jeśli chcieć podsumować jego przygodę z kadrą jednym słowem, należałoby powiedzieć: pech.

Adam Nawałka wpuszcza lechitę na kilka minut z Gruzją? Pomocnik doznaje kontuzji. Jest szykowany do gry w hitowym spotkaniu z Niemcami? Dostaje piłką w głowę podczas jednego z treningów i opuszcza zgrupowanie. W wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" opowiadał, jak zły był na te sytuacje.

- Mechanicznych urazów nie mogę w żaden sposób wykluczyć. Staram się wzmacniać mięśnie głębokie. Gram agresywnie, zawsze na pełny gwizdek i to sprawia, że jestem bardziej narażony na kłopoty - powiedział.

Linetty dodał też, że rozmawiał o całej sytuacji z selekcjonerem: - Przeprosiłem go za to, że przyjeżdżam na zgrupowanie, dostaję szansę, a cały czas coś mi się dzieje. Jestem zły na siebie z tego powodu. Staram się, by tak nie było, ale zawsze dopada mnie jakiś pech. 

Zawodnik Lecha podkreślił jednak, że mimo wszystko cieszy się zaufaniem Adama Nawałki, który ufa, że Linetty wreszcie przełamie złą passę. Kto wie, może już podczas październikowych meczów eliminacyjnych?
Źródło: Przegląd Sportowy
Dodaj komentarz
Kapitan
luNq69
Zarejestrowany od: 767 dni
Ilość komentarzy: 5914
Oceny: +30065
Kibicuje:
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
11.09.2015 / 10:51:03
trzeba bylo chlipak rosolek jak mam dawala, z czipsow rosna miekkie kosci
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1676 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8952
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
09.09.2015 / 22:30:49
Młody chłop, w sile wieku i co rusz się łamie w kluczowych momentach. Nie wróży to dobrze jego karierze.