betclic

Linetty: Reprezentacja to odpowiedzialność

Ostatnia aktualizacja: 31/05/16 16:15, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

- Każdy z nas wiedział, że w czerwcu są mistrzostwa i robił wszystko, żeby na nie pojechać. Na każdym treningu pracowałem na sto procent. Chciałem z niego wyciągnąć jak najwięcej, żeby pomóc drużynie. Z tyłu głowy miałem myśl: Karol, niedługo Euro - mówi pomocnik Lecha Karol Linetty, cytowany przez oficjalną stronę Kolejorza. 

- Po debiucie w reprezentacji zyskałem pewności siebie, poprawiłem swoje umiejętności. W tym czasie zdobyliśmy mistrzostwo, mieliśmy też gorsze momenty. Te wszystkie wzloty i upadki spowodowały, że jestem bardziej doświadczonym piłkarzem. Mam też wiele wspomnień, które na zawsze zostaną w mojej pamięci - dodaje pomocnik.

- Kiedy jadę na zgrupowanie czuję przede wszystkim odpowiedzialność, z którą wiąże się gra z orzełkiem na piersi. To też okazja do tego, żeby poznać chłopaków. Mamy na to mało czasu, bo zgrupowania są krótkie. Szybko się jednak zgrywamy, mamy dobrą atmosferę. W klubie jest rodzinnie, czuję się dobrze, ale w kadrze też nie mogę na nic narzekać. Jaka jest atmosfera? Najlepiej świadczy o tym, że jeden walczy za drugiego, a na każdym treningu gryziemy trawę i walczymy o jak najlepszy wynik - kończy Linetty.
Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz
Junior starszy
mwlm
Zarejestrowany od: 1721 dni
Ilość komentarzy: 315
Oceny: +453
Kibicuje:
FC Baník Ostrava Aston Villa Górnik Zabrze GKS Katowice
31.05.2016 / 17:25:16
Czy czasem Linetty to nie jest jakiś synalek Skorży?