betclic

Linetty: W sercu mam tylko Polskę

Ostatnia aktualizacja: 15/11/15 19:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert / Shutterstock.com

Karol Linetty jest jedynym piłkarzem Lecha Poznań, który otrzymał powołanie na listopadowe mecze reprezentacji Polski. Wychowanek Kolejorza przyznaje, że gra z orzełkiem na piersi jest dla niego dużym wyróżnieniem.

Młodziutki zawodnik w ostatnim spotkaniu reprezentacji Polski spędził na boisku zaledwie siedem minut. 20-latek zyskał jednak uznanie w oczach selekcjonera Islandii, Larsa Lagerbacka, który na pomeczowej konferencji prasowej przyznał, że oprócz Roberta Lewandowskiego bardzo spodobał mu się styl gry Karola Linettego.

- Takie słowa są dla mnie bardzo miłe. Na pewno będzie mnie to motywowało do jeszcze lepszej pracy - zapewnił po spotkaniu lechita. - Po raz kolejny pokazaliśmy charakter. Stadion Narodowy to nasz dom i musimy tu zawsze wygrywać. Robimy to, co możemy, aby sprawić radość naszym kibicom - stwierdził zawodnik Kolejorza w rozmowie z oficjalną witryną klubową.

Już za dwa dni Biało-Czerwoni rozegrają drugie towarzyskie spotkanie. Tym razem rywalem ekipy Adama Nawałki będzie reprezentacja Czech.

- Teraz na treningach muszę pokazać się z jak najlepszej strony. Jeśli trener uzna, że jestem potrzebny zespołowi, to może mnie wystawi w pierwszym składzie - uważa Linetty i dodaje - Oczywiście marzeniem każdego zawodnika jest gra w reprezentacji i bardzo się cieszę, że tutaj jestem. Będę z tego pobytu czerpał jak najwięcej. W sercu mam tylko Polskę i chcę jak najlepiej grać dla mojego kraju - deklaruje.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela