betclic

Linetty: Zwycięstwa w najbliższych meczach są dla mnie bardzo ważne

Ostatnia aktualizacja: 27/04/16 20:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

- Chcę utrzymać formę i pomóc drużynie. Zwycięstwa w najbliższych meczach są dla mnie bardzo ważne. Ja sam walczę o wyjazd na Euro. Zobaczymy co się wydarzy - stwierdził na konferencji prasowej przed meczem z Lechią Gdańsk pomocnik Lecha Poznań, Karol Linetty.

Kolejorz na tym etapie rywalizacji plasuje się z dorobkiem dwudziestu trzech punktów na swoim koncie na odległym siódmym miejscu w tabeli grupy mistrzowskiej. Do trzeciej na chwilę obecną Pogoni Szczecin traci cztery "oczka". 

- Mamy świadomość tego, że nie zdobywamy punktów, ale gramy dobrze, operujemy piłką. Czegoś nam brakuje, skoro nie udało się dowieść wyniku w meczu z Piastem - powiedział 21-letni piłkarz, cytowany przez "lechpoznan.pl".

- Chcę utrzymać formę i pomóc drużynie. Zwycięstwa w najbliższych meczach są dla mnie bardzo ważne. Ja sam walczę o wyjazd na Euro. Zobaczymy co się wydarzy, życie pisze różne scenariusze. Trzeba się skupić na formie i zdrowiu - kontynuował.

- Awans do Ligi Europy przez ligę to dla nas wyzwanie i podejmiemy je. Zaczniemy od meczu z Lechią, musimy go wygrać, jeśli chcemy zrealizować ten cel. Mamy jeszcze Puchar Polski. Każdy z nas chce zagrać w finale. Zrobimy wszystko, żeby go wygrać - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela