betclic

Lipski: Chcemy wygrać na wyjeździe i podskoczyć w tabeli

Ostatnia aktualizacja: 28/10/16 14:53, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Chcemy teraz wygrać na wyjeździe i podskoczyć wysoko w tabeli. Zwycięstwo z Koroną już dużo nam dało, odbiliśmy się od dna. Mam nadzieję, że teraz będziemy patrzeć już tylko w górę - powiedział Patryk Lipski, cytowany przez oficjalną stronę Ruchu Chorzów.

W sobotę w meczu 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy, "Niebiescy" zagrają na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Patryk Lipski liczy, że będzie mógł zagrać w tym spotkaniu od pierwszych minut. W ostatnim ligowym spotkaniu z Koroną Kielce, Waldemar Fornalik oddelegował do gry dwóch napastników, przez co popularny "Lipa" usiadł na ławce.

- Ostatnio zaczęliśmy dwoma napastnikami i wygraliśmy ten mecz 4:0, więc wszyscy na pewno są bardzo zadowoleni. Chcę grać i muszę udowadniać na treningach, że zasługuję na miejsce w pierwszym składzie. Najważniejsze jednak jest dobro drużyny, cieszę się gdy wygrywa. Poza tym lepiej się pracuje, gdy w zespole jest rywalizacja - ocenił 22-latek.

Patryk Lipski wypowiedział się także na temat formy najbliższego rywala Ruchu Chorzów.

- Piłkarze Pogoni nie mieli zbyt dobrego początku, ale w ostatnich meczach to już zaskoczyło, zarówno w lidze, jak i w Pucharze Polski. Będziemy chcieli przerwać ich dobrą serię i zapoczątkować naszą. Na razie jest jedno zwycięstwo, chcemy teraz wygrać na wyjeździe i podskoczyć wysoko w tabeli. Zwycięstwo z Koroną już dużo nam dało, odbiliśmy się od dna. Mam nadzieję, że teraz będziemy patrzeć już tylko w górę
- stwierdził Lipski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 312 dni
Ilość komentarzy: 7171
Oceny: +20318
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 08:55:42
To będzie naprawdę trudny mecz dla obu ekip.

Tabela