Lipski: Szósty raz przegraliśmy 1:2

ASInfo (kadr z meczu Ruchu z Arką)
Piłkarze chorzowskiego Ruchu przegrali kolejny mecz na własnym boisku, tym razem z Arką Gdynia. - Jeśli tracimy bramkę już w trzeciej minucie, to od razu nasze morale spadają i trudno się goni wynik - przyznał po ostatnim gwizdku sędziego Patryk Lipski.

Jednak kolejny raz pokazaliśmy, że gonimy wynik, ale też znów się nie udało. Wierzę, że w Płocku już nie będziemy musieli gonić wyniku, ale wygramy na ciężkim terenie -

Szósty raz przegraliśmy 1:2, więc nie wiem, z czego to może się brać. Straciliśmy w pierwszych minutach bramkę, która pozwoliła Arce grać spokojniej, a kolejny gol też po stałym fragmencie gry, bo sprokurowaliśmy rzut karny. Musimy się wystrzegać takich błędów, bo już kolejny mecz u siebie tracimy dwa gole po stałych fragmentach -