betclic

Lipski: Zagraliśmy bardzo słaby mecz

Ostatnia aktualizacja: 24/07/16 10:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Ruch Chorzów przegrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 1:4 w spotkaniu 2. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Honorowego gola dla "Niebieskich", strzałem piętą, strzelił Patryk Lipski. - Bramka, którą zdobyłem jest niewielką osłodą, bo tak właściwie to ona nam nic nie daje - powiedział po spotkaniu pomocnik drużyny z Cichej, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Zagraliśmy bardzo słaby mecz. Przed nami jeszcze długa droga do domu i szkoda, że wracamy smutni. Jednak za tydzień czeka nas kolejne spotkanie, więc trzeba podnieść głowy do góry, bo w Gdyni musimy wygrać - podkreślił Lipski.

- Popełniliśmy dzisiaj masę błędów indywidualnych. Myślę, że zbyt wielu plusów z tego meczu nie da się wyciągnąć. W kolejnych spotkaniach musimy wyeliminować błędy, bo to napędza drużyny przeciwne. Znowu zaczęliśmy mecz od 0:1. Można powiedzieć, że te stare grzechy z poprzedniego sezonu wróciły - stwierdził 22-latek.

Jego gol strzelony na 1:2, tuż przed przerwą, był wyjątkowej urody. - Podobną bramkę zdobył chyba Cristiano Ronaldo na Mistrzostwach Europy, ale w momencie oddawania strzału o tym nie myślałem. To było instynktowne zachowanie - przyznał Lipski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela