betclic

Listkiewicz broni Blattera

Ostatnia aktualizacja: 26/07/15 16:26, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Dariusz Majgier/Shutterstock

Michał Listkiewicz jest kolejną osobą, która staje w obronie Szwajcara. - Blatter jest ofiarą chorego systemu FIFA - stwierdził w wywiadzie z Wirtualną Polską.

Był prezes PZPN stara się bronić prezydenta FIFA i dostrzega pozytywy jego prezydentury - Na Blatterze dokonał się lincz. Wiele rzeczy zawinił, ale nie jest obwiniany o korupcję. On po prostu tolerował chory system FIFA i stał się jego ofiarą. Nie wiem dlaczego sam Blatter o tym nie mówi, ale on nie głosował na Katar w wyborach na gospodarza MŚ 2022, głosował na USA. Dlatego ja staram się widzieć tylko dobre rzeczy których dokonał, jak rozwój piłki w biednych krajach, futsalu i piłki kobiecej - powiedział Wirtualnej Polsce.

Od jego następcy oczekuje tylko jednego... że niczego nie popsuje - Mam nadzieję, że jego następca naprawi to, czego Blatter nie potrafił, bądź nie chciał naprawić, ale nie zepsuje tego, co zrobiono dobrze.

W czerwcu Sepp Blatter zapowiedział swoją dymisję. Kilka dni temu ogłosił, że wybory nowego prezydenta FIFA odbędą się 26 lutego.
Źródło: wp.pl
Dodaj komentarz
Junior
OndrugS
Zarejestrowany od: 672 dni
Ilość komentarzy: 126
Oceny: +739
Kibicuje:
Manchester United Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
26.07.2015 / 16:59:27
Blatter jest tak czysty jak Listkiewicz za czasów naszej pięknej przekręconej ligi polskiej.
Solidny ligowiec
Kolololo
Zarejestrowany od: 914 dni
Ilość komentarzy: 1752
Oceny: +5216
Kibicuje:
AC Milan
26.07.2015 / 16:55:00
Zrobili na człowieku nowoczesne polowanie na czarownice. Pozostaje liczyć, że ich samych spotka to samo, że sami będą oskarżani o przestępstwa bez jakichkolwiek dowodów.