betclic

"Liverpool musi być lepszy, gdy posiada piłkę"

Ostatnia aktualizacja: 06/12/15 21:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ruaraidh Gillies, wikicommons

Porażka Liverpoolu z Newcastle pokazała, ile pracy przed Juergenem Kloppem - mówi były piłkarz "The Reds" Dietmar Hamann.

Po kilku udanych meczach Liverpool zaczęto wymieniać w gronie kandydatów do mistrzowskiego tytułu. Zdaniem Hamanna - przedwcześnie.

- Myślę, że dyskusja o tytule dla Liverpoolu ma związek ze słabą formą innych kandydatów do mistrzostwa. Manchester United nie gra dobrze, Manchester City traci punkty, a Chelsea jest w dolnej części tabeli - uważa Hamann.

- Juergen Klopp powiedział, że Liverpool musi być lepszy, gdy posiada piłkę. W meczu z Newcastle było widać braki w tym elemencie gry. Bez Philippe Coutinho i Daniela Sturridge'a mieli problemy, żeby przedrzeć się przez obronę Newcastle - komentuje były reprezentant Niemiec.

- W dzisiejszym meczu Liverpool nie był dobrze zorganizowany, tracił dużo łatwych piłek, nie tworzył szans i oddał tylko jeden celny strzał na bramkę - podsumowuje Hamann.

Liverpool po dzisiejszej porażce z Newcastle zajmuje siódme miejsce w tabeli. Do prowadzącego Leicester City traci dziewięć punktów.
Źródło: skysports.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!