betclic

"Liverpool potrzebuje czasu"

Ostatnia aktualizacja: 12/09/15 13:19, Komentarzy: 2

0
2
Fot. photofriday / Shutterstock.com

Brendan Rodgers przyznaje, że Liverpool nie jest jeszcze w najwyższej formie. Spodziewa się jej w dalszej części rozgrywek.

W pierwszych czterech meczach nowego sezonu Liverpool zdobył siedem punktów, ale jego gra nikogo nie mogła zachwycić. Menedżer "The Reds" uważa, że jego drużyna udowodni swoją wartość w dalszej części rozgrywek.

- W sezonie, w którym byliśmy blisko zdobycia mistrzostwa, nie graliśmy zbyt dobrze do listopada. Musimy dać tej grupie piłkarzy nieco więcej czasu. Myślę, że zespół pokaże pełnię możliwości trochę później - apeluje Rodgers.

W sobotę Liverpool zagra na wyjeździe z Manchesterem United. W zeszłym sezonie "The Reds" przegrali na Old Trafford aż 0:3. Po tym spotkaniu Liverpool zanotował trzynaście meczów bez porażki. Przegrał dopiero z... Manchesterem United.

- To była chyba najlepsza porażka w mojej karierze. Nigdy nie chcesz przegrać meczu, a już zwłaszcza z taką drużyną jak Manchester United. Widziałem wtedy jednak wystarczająco dużo, by wiedzieć, że odzyskaliśmy naszą tożsamość - mówi Rodgers. 

- Nie ma wątpliwości, że nasza drużyna może zagrać na Old Trafford znakomity mecz. Nie możemy doczekać się tego spotkania - zakończył menedżer Liverpoolu.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz
Kapitan
ZielonYyy
Zarejestrowany od: 1707 dni
Ilość komentarzy: 4074
Oceny: +27763
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
12.09.2015 / 14:47:21
Brak Coutinho i Rooneya jest wielką stratą dla tego widowiska, jednak i tak będzie wspaniały mecz.

Dawać The Reds!
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 915 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48192
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
12.09.2015 / 13:26:11
Będzie super mecz YNWA

Tabela