Liverpool rozbił Southampton, dwa gole Sturridge'a

Ostatnia aktualizacja: 02/12/15 22:58, Komentarzy: 4

0
4

W środowy wieczór Liverpool uzupełnił stawkę półfinalistów rozgrywek o Puchar Ligi Angielskiej. Podopieczni Juergena Kloppa na wyjeździe rozgromili Southampton aż 6:1. Hat-tricka ustrzelił belgijski napastnik pochodzenia kenijskiego, Divock Origi.

Mecz świetnie rozpoczął się dla Świętych, którzy już w pierwszej minucie objęli prowadzenie po trafieniu Sadio Mane. I na tym skończyło się strzelanie gospodarzy. Daniel Sturridge w ciągu trzech minut zdobył dwie bramki, a Alberto Moreno tuż przed końcem pierwszej połowy dorzucił jeszcze jedną, dając ekipie The Reds prowadzenie na 3:1. W drugiej części gry rozstrzelał się natomiast wspomniany Origi.