Liverpool wygrał i dogonił Arsenal

Ostatnia aktualizacja: 22/10/16 20:46, Komentarzy: 5

0
5

Liverpool FC pokonał u siebie West Bromwich Albion 2:1 (2:0) w ostatnim sobotnim spotkaniu 9. kolejki Premier League.

Na Anfield gole dla gospodarzy jeszcze przed przerwą w niespełna kwadrans zdobyli Senegalczyk Sadio Mane i Brazylijczyk Philippe Coutinho.

Dziewięć minut przed końcem kontaktową bramkę dla przyjezdnych strzelił Gareth McAuley, ale na więcej podopieczni Juergena Kloppa nie pozwolili już rywalom.

Dzięki szóstej wygranej w sezonie "The Reds" zrównali się dorobkiem punktowym w tabeli z prowadzącym Arsenalem i ustępują "Kanonierom" tylko słabszą różnicą goli.

Zespół z Birmingham doznał natomiast trzeciej porażki w bieżących rozgrywkach i spadł na trzynaste miejsce w klasyfikacji.