Liverpool wygrał z Crystal Palace w ostatnich minutach

Ostatnia aktualizacja: 06/03/16 16:40, Komentarzy: 3

0
3

Piłkarze Crystal Palace Londyn przegrali u siebie z Liverpool FC 1:2 (0:0) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 29. kolejki angielskiej Premier League.

Na Selhurst Park prowadzenie dla gospodarzy uzyskał trzy minuty po przerwie silnym strzałem z linii pola karnego Joe Ledley.

Niespełna kwadrans później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył James Milner, ale osłabieni goście nie dali za wygraną.

Po kolejnych dziesięciu minutach Brazylijczyk Firmino wykorzystał fatalne wybicie golkipera gospodarzy i doprowadził do wyrównania, a w szóstej minucie doliczonego czasu gry z rzutu karnego losy konfrontacji rozstrzygnął rezerwowy w tym dniu Belg Christian Benteke.

Dzięki trzeciej z rzędu i dwunastej w sezonie wygranej "The Reds" awansowali na siódme miejsce w tabeli. Stołeczne "Orły" natomiast doznały czternastej porażki w bieżących rozgrywkach i spadły na piętnastą pozycję w klasyfikacji.