Liverpool wygrywa po kontrowersjach

Ostatnia aktualizacja: 17/08/15 23:09, Komentarzy: 1

0
1

Liverpool FC pokonał u siebie AFC Bournemoth 1:0 (1:0) w meczu zamykającym zmagania drugiej kolejki Premier League. Cały mecz w ekipie gości zaliczył Artur Boruc.

Na Anfield Road zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył dziewiętnaście minut przed przerwą Christian Benteke. Napastnik reprezentacji Belgii wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Jordana Hendersona i z bliska zaskoczył Artura Boruca. Bramka była jednak zdobyta w kontrowersyjny sposób, sędzia liniowy powinien odgwizdać spalonego. Wcześniej zaś nie uznano gola zdobytego przez Bournemoth - ten z kolei został zdobyty prawidłowo.

Podopieczni Brendana Rodgersa odnieśli w ten sposób drugie zwycięstwo w sezonie, natomiast beniaminek z południa Anglii doznał drugiej porażki. "The Reds" zajmują trzecią pozycję w tabeli, z kolei "The Cherries" są przedostatni.