betclic

Llijewski: Jesteśmy optymistami. Możemy zaskoczyć Chorwatów

Ostatnia aktualizacja: 17/08/16 08:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Przed polskimi piłkarzami ręcznymi jeden z najważniejszych meczów w karierach - ćwierćfinał igrzysk olimpijskich z Chorwacja. Krzysztof Lijewski zapowiada, że nasza drużyna chce zrewanżować się rywalom za bolesną porażkę w trakcie ostatnich mistrzostw Europy.

Biało-czerwoni grają na igrzyskach słabo. Nasza drużyna wygrała jedynie ze Szwecja i Egiptem, które już odpadły z olimpijskiego turnieju. Mimo tego Lijewski jest optymistą.

- Atmosfera jest bardzo dobra. Nawet jeśli gramy nierówno, to zawsze możemy na nią liczyć. Wiara w drużynie była, jest i zawsze będzie - podkreśla Lijewski.

- Na pewno będziemy walczyć o całą pulę. Pamiętamy blamaż z Chorwacją na tegorocznych mistrzostwach Europy. Tamta porażka boli do dzisiaj. Jest szansa, żeby zmazać tę plamę - dodaje rozgrywający reprezentacji Polski.

- Jesteśmy optymistami. Wiadomo, że nie będzie łatwo i przyjemnie, bo Chorwaci też będą dobrze przygotowani do tego spotkania. Zadecydują detale. Mamy kilka elementów, które będziemy chcieli zademonstrować. Możemy Chorwatów czymś zaskoczyć - uważa Lijewski.
Źródło: TVP Sport
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
thefirehunter
Zarejestrowany od: 693 dni
Ilość komentarzy: 3367
Oceny: -6301
Kibicuje:
AC Sparta Praga Cardiff City FC Nantes Hamburger SV Wisła Kraków Lech Poznań
17.08.2016 / 13:42:11
Bycie optymistą po tak fatalnej grze? Jako człowiek to jest szorowanie po dnie.