betclic

Lloris: Stworzyliśmy więcej okazji bramkowych

Ostatnia aktualizacja: 11/07/16 09:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. CP DC Press / Shutterstock.com

Reprezentacja Francji w finale mistrzostw Europy przegrała na Stade de France 0:1 z Portugalią. Jedynego gola strzelił Eder w 19. minucie dogrywki. Bramkarz "Trójkolorowych", Hugo Lloris powiedział po spotkaniu, że jego drużyna miała więcej okazji do zdobycia bramki, ale była nieskuteczna – poinformowano na stronie internetowej UEFA.

– Stworzyliśmy sobie znacznie więcej okazji bramkowych. Brakowało nam jednak precyzji w kluczowych momentach. To jednak cześć futbolu. O końcowym triumfie zadecydowały detale. Portugalczykom należą się gratulacje. Potrafili zachować silną mentalność przez cały turniej. Dla nas było to niezwykłe doświadczenie. Jesteśmy rozczarowani tym, że nie wygraliśmy, ale mamy podstawy, by zbudować silną drużynę na przyszłość – powiedział Lloris.

Drużyna prowadzona przez Didiera Deschampsa podczas Euro 2016 odniosła pięć zwycięstw, zaliczyła jeden remis i poniosła jedna porażkę. Pokonała Rumunię, Albanię, Irlandię, Islandię oraz Niemcy, podzieliła się punktami ze Szwajcarią i przegrała z Portugalią.

Francja ostatni raz triumfowała w mistrzostwach Europy w 2000 roku. W finale pokonała wtedy Włochy 2:1 po dogrywce.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!