LM: 10 minut Krychowiaka, Arsenal i PSG zwyciężają

Ostatnia aktualizacja: 28/09/16 22:41, Komentarzy: 5

0
5

Łudogorec Razgrad przegrał u siebie z Paris Saint-Germain 1:3 (1:0) w spotkaniu drugiej kolejki grupy A piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Na murawie Stadionu Vasila Levskiego w Sofii zawody z ławki rezerwowych rozpoczął Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski pojawił się na boisku dopiero dziesięć minut przed końcem, zmieniając Marco Verrattiego.

Mistrzowie Bułgarii prowadzili po trafieniu Brazylijczyka Natanaela Pimienty, ale później bramki dla mistrzów Francji zdobyli Blaise Matuidi oraz po zmianie stron dwukrotnie Urugwajczyk Edinson Cavani.

W drugim środowym meczu tej grupy Arsenal Londyn pokonał przed własną publicznością zespół FC Basel 1893 2:0 (2:0). Na Emirates Stadium jeszcze przed przerwą dwie bramki dla gospodarzy strzelił Theo Walcott.

Za trzy tygodnie "Kanonierzy" zagrają z drużyną z Bałkanów, natomiast zespół znad Sekwany zmierzy się z mistrzami Szwajcarii.